Giresun Bülten
HV
17 MAYIS Salı 17:53
Advert

23 NİSAN ATLETİZM YARIŞMALARI YAPILDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atletizm Yarışmaları Çotanak Spor Kompleksi Atletizm Pisti'nde yapıldı.

GİRESUN
23 NİSAN ATLETİZM YARIŞMALARI YAPILDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atletizm Yarışmaları Çotanak Spor Kompleksi Atletizm Pisti'nde yapıldı. Türkiye Atletizm Federasyonu Giresun İl Temsilciliği 2022 faaliyet programında yer alan yarışmalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Madalyaları Atletizm İl Temsilcisi Gökhan Külekçi, Atletizm Antrenörü Elif Demirbağ tarafından takdim edildi. Dereceye giren sporcularımız ve okulları şu şekildedir.

2010-2011 Kızlar/400 Metre

1.Belinay İkra Denktaş (1.16.90)-Aksu Şehit Hakan Gemici Ortaokulu, 2.Esmanur Keleşoğlu (1.18.50)-Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu, 3.Nimet Nisa Kahveci (1.20.30)-Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu, 4.Ravzanur Çotur (1.22.68)-Çıtlakkale Ortaokulu.

2010-2011 Erkekler/400 Metre

1. Ege Samet Kelleci (1.20.31)-Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu, 2.Alperen Oral (1.23.35)- Bulancak İmam Hatip Ortaokulu, 3.Umut Hasdemir (1.24.10)(Piraziz Gökçeali Emir Yücel Ortaokulu), 4.Hamid Sedighi (1.27.60)-Sayca İmam Hatip Ortaokulu.

2010-2011 Kızlar Uzun Atlama

1. Esmanur Keleşoğlu (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu), 2.Nursena Sarıgül (Bulancak İmam Hatip Ortaokulu), 3.Ravzanur Çotur (Çıtlakkale Ortaokulu), 4.Belinay İkra Denktaş (Aksu Şehit Hakan Gemici Ortaokulu)

2010-2011 Erkekler Uzun Atlama

1. Utku Kanbur (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu), 2.Alperen Oral (Bulancak İmam Hatip Ortaokulu), 3. Ege Samet Kelleci (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu), 4.Hamid Sedighi (Sayca İmam Hatip Ortaokulu)

2008-2009 Kızlar/800 Metre

1.Ceyda Er (3.11.13)/Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu

2008 -2009 Erkekler/800 Metre

1. Enes Bayram Demir (02.42.50)-Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu, 2. Shahrukh Muradı (02.43.10)-Sayca imam hatip ortaokulu, 3.Kheyreddin Tajık (02.51.50)-Sayca İmam Hatip Ortaokulu, 4.Arda Yangıncı (02.53.20)-Mustafa Kemal Ortaokulu.

2008-2009 Kızlar Uzun Atlama

1.Nurbanu Bodur (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu), 2.Ceyda Er (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu)

2008-2009 Erkekler Uzun Atlama

1. Muhammet Eren Dizdar (Bulancak İmam Hatip Ortaokulu), 2.Shahrukh Muradı (Sayca İmam Hatip Ortaokulu), 3. Zekai Kerem Melikoğlu (Bulancak İmam Hatip Ortaokulu), 4. Enes Bayram Demir (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu)

Gokçe AYKUTGokçe AYKUT

EDİTÖR

YORUMLAR
UA-174539073-1