GİRESUN

Bakanlıkta Giresun zirvesi

Milletvekili Aydın, “Görev süresince gerek idari işlerde gerekse hizmet noktasında şehrimizin kalkınmasında her daim bizlere yardımcı olan Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ya şükranlarımızı sunuyoruz.”

Bakanlıkta Giresun zirvesi

AK Parti Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın, Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk; Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin detayları hakkında bir açıklama yapan Milletvekili Kadir Aydın; “Memleket sevdası ile milletimizin hizmetkârları olarak daha güzel bir Giresun için çalışmaya devam ediyoruz. Sayın Bakanımızın memleketimizin her karışına ve milletimizin her ferdine duyduğu aşka hep birlikte şahitlik ediyoruz. Görele ve Piraziz Hükümet Konağı yapımları başta olmak üzere ilimize yapılacak yatırımları değerlendirme imkânı bulduk. Sayın Valimiz ve Belediye Başkanlarımızda, Sayın Bakanımızla birebir görüşme fırsatı bularak vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını kendilerine aktarmışlardır” dedi.