GİRESUN SPOR

Başkan Karaahmet, flaş açıklamalarda bulundu!

Çok büyük bir başarıya imza atarak Giresunspor’u 44 sene sonra Süper Lig’e taşıyan Çotanakların Başkanı Hakan Karaahmet, son günlerde kamuoyunda “Giresunluluk” adı altında oluşturulmaya çalışılan algı operasyonuna çok net ve çok anlamlı bir cevap verdi.

Başkan Karaahmet, flaş açıklamalarda bulundu!

Kimse bize Giresunluluk dersi vermeye kalkmasın, Giresunspor’da yıllar sonra öze dönüş projesini başlatan benim ve biz olduğumuz sürece Giresunspor’da bu yapı devam edecek” diyen Karaahmet, İleri Gazetesi'ne özel yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı;

“Gerçek dışı gündem oluşturarak kamuoyunu yanıltmaya, bizi yıpratmaya çalışanları üzüntüyle izlemekteyim. Taraftarlarımız merak etmesinler. Giresunspor’un menfaatleri neyse, o şekilde çalışmalarımız devam edecek. Hakan Kurt ve Ercan Gezgin hocamız yeni yapılanmamız içerisinde görevlerine devam edecekler. İsmail Güney hocamız gitmek isterse onun takdiridir, buna biz bir şey diyemeyiz. Yalan yanlış bilgilerle bize kimse Giresunluluk öğretmeye kalkmasın, birileri kendi şahsi hırsları ve intikam duyguları için Giresunluluğu kendi emellerine alet etmesin. Şuanda sadece izliyorum ama gerektiğinde Giresunspor’u kendi kişisel çıkarları için yıpratmaya çalışanları tek tek açıklarım.”