GİRESUN SPOR

“ÇOTANAK OL DESTEK OL”

Giresunspor Basın sözcümüz Ferhat Karademir düzenlenen basın toplantısında “Çotanak Ol Destek Ol” projesine start verdi.

“ÇOTANAK OL DESTEK OL”

Giresunspor Kulübü’nün başarılı bir sezon geçirmesinde Giresunlulara büyük görev düştüğünü söyleyen Karademir, “Çotanak Ol Destek Ol” diyerek büyük bir projeye start verildiğini aktardı.

"Çotanak Ol Destek Ol " projesiyle Giresunspor’a gönül vermiş herkesin  bu kampanyaya destek olmasını beklediklerini ifade eden Karademir, "Kampanyamız geçtiğimiz gün resmen start aldı. Bizler Giresunspor adının sporda da en üst seviyelerde yer alması için yoğun mesai harcıyoruz. Bu doğrultuda kulübümüze destek olmak isteyen taraftarlarımız için önemli bir proje başlattık. Taraftarlarımızda kısa mesaj yoluyla, “GİRESUNSPOR10 yazıp 8071’e gönderecekleri mesaj ile Aylık 10 Tl bağışta bulunabilirler  Giresunspor Futbol Kulübü sadece futbolcu, teknik heyet ve biz yönetim kurulundan oluşmuyor. Bu takım Giresun şehrinin takımı ve bu konuda da tek yürek olacağımızdan en ufak şüphemiz yok. Dünyanın her noktasında yaşayan Giresunluların, kendisini Giresunlu hissedenlerin desteğine yoğun bir şekilde ihtiyacımız var" dedi.