EYÜPSULTAN

EBRU GÜNDEŞ EYÜPSULTAN’A TAŞINIYOR

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Beykoz Kanlıca'da uzun yıllardır oturduğu ikiz yalısından taşınma kararı aldı. Gündeş'in yeni rotası Eyüpsultan Kemerburgaz oldu...

EBRU GÜNDEŞ EYÜPSULTAN’A TAŞINIYOR

Kanlıca'da 180 derece Boğaz manzaralı yalıda 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşayan Gündeş, başka bir semte taşınacak.

Milliyet'te yer alan habere göre; Yıllar önce 25 milyon lira'ya alınan yalıdan taşınma hazırlığı yapan Ebru Gündeş, rotayı Kemerburgaz'a çevirdi.

Gündeş'in orman içindeki yeni villasının değeri ise yaklaşık 13 milyon lira.

Dava açılmıştı

Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş insanı Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş'e dava açılmıştı. Ünlü şarkıcı savunmasında, "Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi'nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Rıza Sarraf yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatımı talep ederim" şeklinde konuşmuştu.