EYÜPSULTAN

Eyüp Sultan'daki Giresunlular Tek Çatı Altında

Eyüp Sultan'daki Giresunlular Tek Çatı Altında

12 Mart Cuma günü oybirliğiyle Göktürk Giresunlular Derneği'ne Başkan seçilen Mustafa Şener ve yönetimi , bu akşam Eyüp Sultan Giresunlular Derneği'ni ziyaret etmiştir.

 Eyüp Sultan Giresunlular Derneği ; Göktürk Giresunlular Derneği'nin yanında olduğunu belirterek ; bu bağlamda , Göktürk'teki Giresunlulara daha fazla nasıl , ne yönde katkı sağlayabilirizi bu gece fikirbirliğiyle ; belli konuları masaya yatırarak değerlendirmiş oldular.

 Eyüp Sultan Giresunlular Derneği , Eyüpsultan’da bulunan Giresunlu Sivil Toplum Kuruluşlarıyla olduğu gibi , Göktürk Giresunlular Derneğiyle de Bölge ve hemşerilerilerle ilgili bundan sonrası için de ortak hareket edilecek mesajı verdi.

 

#Birliktegüçlüyüz

 

#EyüpSultanGiresunlularDerneği

 

#eyupgiresunlular #eyuptegiresun #eyupsultangiresunlular #yeşilpınargiresunlular #sakaryamahallesigiresunlular #silahtarağagiresunlular #nişancamahallesigiresunlular

#GiresunKart #yesilmikrofon28 #Giresunbülten #eyupsultangiresunlularkadinkolları #eyupsultangiresunlulargençlikkolları #Pancarfestivali #BirlikteGüçlüyüzGiresun #topalosmanagam #BizGiresunuzGiresunBiziz