EYÜPSULTAN

Eyupsultan'da neler oluyor ?

İyi Parti’de Şu an Yönetimde Bulunan Başkanlar,hizmetliler de Adaylığını açıklayan Başkanla Aynı Masada ,Sanıyoruz ki ; onlar da gemiyi hangi denizde yuzdurursek derdindeler ...

Eyupsultan'da neler oluyor ?

Aldığımız bilgilere göre kongresine daha 1 yıl olan İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’na Ali Aydın’da aday olacağını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte düzenlediği geleneksel kahvaltı programlında adaylığını açıklayan Ali Aydın; “Biliyorsunuz İyi Parti Eyüpsultan İlçesi kurucu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. Burada Eyüpsultan İlçe Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu. Ali Aydın yaptığı açıklamada, “DP ilçe Başkanı Faysal Korkmaz’a, Memleket Partisi İlçe Başkanı Tuncay Çöpoğlu’na, İyi Parti Eski İlçe Başkanı Yaşar Er’e, İyi Parti Eski İlçe Başkanı Adil Yıldırım’a, Eyüpspor Taraftarlar Derneği başkanı ve yönetimine, Haliç Su Ürunleri Derneği Başkanı Fuat Altan’a, BBP eski İlçe Başkanı Ali Mazhar Kır’a, Eyüp CHP Eski İlçe Yönetim Kurulundan İsa Kılıç’a, Eyüp İlçesi Erzurumlular Derneği Başkan Yardımcısı Recep Özben ile gelen tüm siyasi parti temsilcilerine teşekkür ederiz” diye konuştu.

En çok dikkat eden de , Eyupsultan İyi Partinin şu anda yönetiminde bulunan Başkanların da , İlçedeki cayci ve hizmetlinin de , bu kahvaltıda adaylığını açıklayan Ali Aydın'a destek vermek için onunla aynı mekanda bulunması oldu .