GİRESUN SPOR

Giresunspor - İstanbulspor karşılaşmasının ardından

Giresunspor - İstanbulspor karşılaşmasının ardından TFF 1. Lig'in 28. haftasında Giresunspor, sahasında İstanbulspor ile golsüz berabere kaldı.

Giresunspor - İstanbulspor karşılaşmasının ardından

TFF 1. Lig'in 28. haftasında Giresunspor, sahasında İstanbulspor ile golsüz berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından teknik adamlar maçı değerlendirdi.

TFF 1. Lig'de liderliğini sürdüren Giresunspor, İstanbulspor karşılaşmasından 1 puan ile ayrıldı. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Giresunspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül, "Maça başlarken galibiyeti hedefliyorduk. Rakibimiz ligin en dinamik takımlarından birisi. O yüzden rakibe fazla pozisyon vermemeye çalıştık. Kazanılacak her puan bizim için önemli Geriye kalan 6 maçta 4 galibiyet almamız durumunda Süper Lig'e çıkarız diye düşünüyoruz. Çünkü ciddi rakiplerle oynayacağız. İnşallah bundan sonraki süreçte kazanmaya odaklanacağız. Giresun halkının bir hayali var. Bu fırsatı kimseye bırakmaya niyetimiz yok. Yolun sonunda gülen tarafın biz olacağımıza inanıyoruz. Bunu başaracak güçteyiz" dedi.