Giresun Bülten
HV
17 MAYIS Salı 17:48

Görele Belediyesi’nden “Ramazan Ayı” etkinliği

Görele Belediyesi tarafından ‘Ramazan Ayı’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Hacivat ile Karagöz’ gölge oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

GÖRELE
Görele Belediyesi’nden “Ramazan Ayı” etkinliği

Görele Belediyesi tarafından ‘ Ramazan Ayı’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Hacivat ile Karagöz’ gölge oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Görele Belediyesi tarafından Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Giresun haberleri">Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibince sahnelenen ‘Hacivat ile Karagöz’ gölge oyunu salonu doldurdu. Oyun izleyen çocuklar ve aileleri keyifli dakikalar yaşadı. Belediye Başkanı Tolga Erener eşi Fatmagül Erener ile birlikte çocuklar ve ailelerine eşlik ederek, oyunu izledi.
Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele Belediyesinin Ramazan ayı boyunca kültür etkinliklerine devam edeceğini söyledi. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibine bu keyifli oyun için teşekkür eden Erener, “Belediyemizin kültür hizmetleri devam ediyor. Uzun süren bir pandemi döneminden sonra Ramazan ayının manevi iklimini siz saygıdeğer halkımızla geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gibi etkinliklerimiz Ramazan Ayı boyunca devam edecek ve biz sizlerle her daim bu keyifli dakikaları yaşayacağız” dedi.

Gokçe AYKUTGokçe AYKUT

EDİTÖR

YORUMLAR
UA-174539073-1