Giresun Bülten
HV
11 AĞUSTOS Perşembe 17:52
Advert

Rıza Altınok Yeni Başkan

ALUCRA
Rıza Altınok Yeni Başkan

Yeni Başkan seçilen Rıza Altınok  teşekkür konuşması yaptı .

Alucra Fevzi Çakmak Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah ALTINOK Beyefendi'nin önderliğinde yapılan toplantı sonucunda Gençlik Kolları Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. 

 

Gençlik Kollarımızda bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Mehtap DARAMA Hanımefendi'ye teşekkür ederim. 

 

Bizlere her zaman destek olacağını biliyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla her zaman birlikte istişarelerde bulunacağız. 

 

Toplantımıza katılım sağlayan başta Dernek Yönetim Kurulu Üyelerine, Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Başkanımız  Mustafa ORTATEPE kardeşime ve tüm genç kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim.

 

Rıza ALTINOK 

Alucra Fevzi Çakmak Köyü 

Gençlik Kolları Başkanı

BAHRİ BODUR BAHRİ BODUR

YORUMLAR
Adem Altınok 7 ay önce
yeni BAŞKAN Oğlum RIZA ALTINOK. a başarılı lar dilerim Giresun Alucra Fevzi çakmak köyü. İ çin genç liğe ve genç yönetime başar. Dileklerimle.yolu açık birlik beraberlik için tüm geç köy gençlerin birlik topluluğu olacağından eminim. Her şey
GİRESUN ALUCRA lı olmak her ŞEY FEVZİ çakmak KÖYÜ. İçin.BU genç YÖNETİM. Gençliği gençlik meclisi olacağına eminim. Fevzi çakmak köyü. İKİ defa karargah olmuş.bir köy.1.i fatih Sultan Mehmet han. Tırabzon fethinde.ve istiklal harbında .idi
UA-174539073-1