Giresun Bülten
HV
17 MAYIS Salı 17:37
Advert

“Seçim yasa tasarısı intikam ve çıkarcılık taşıyor”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kerim Rota ile Partinin Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kuğu, Giresun’da Gazeteciler Derneğinde düzenledikleri basın toplantısında ülke siyasetine yönelik açıklamalarda bulundular.

GİRESUN
“Seçim yasa tasarısı intikam ve çıkarcılık taşıyor”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kerim Rota ile Partinin Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kuğu, Giresun’da Gazeteciler Derneğinde düzenledikleri basın toplantısında ülke siyasetine yönelik açıklamalarda bulundular. Toplantıya İl Başkanı Murat Kılıçaslan’ın yanı sıra partili yöneticilerde katıldı.
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kerim Rota, toplantıda ülkede yaşanan enflasyonla ilgili konuşurken Türkiye’nin dünyada enflasyonu en yüksek 7. Ülke, gıdada ise 4.ülke olduğunu söyledi.
Rota, enflasyonla ilgili yeterli mücadelenin yapılmadığını da ifade etti. Kerim Rota, sorulan bir soru üzerine ise, TBMM’ne gelen seçim yasa tasarısının siyasi mühendislik, intikam ve çıkarcılık taşıdığını ifade etti. Rota, partisinin Cumhurbaşkanlığı seçiminde millet ittifakı ile birlikte hareket edeceğini, milletvekili seçiminde ise ittifak içerisinde yer alıp olmayacaklarının ay sonundaki gerçekleştirilecek toplantıda belli olabileceğini kaydetti.

BAHRİ BODUR BAHRİ BODUR

YORUMLAR
UA-174539073-1