GİRESUN

Vali Enver Ünlü ve Eşi Hanımefendi Sema Ünlü'den Bayram Ziyaretleri

Sayın Valimiz Enver Ünlü ve eşi Hanımefendi Sema Ünlü, kurban bayramının birinci günü (31 Temmuz Cuma) Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Giresun Şubesi'ne, Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklar ve Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'nde tedavi gören vatandaşlar ve görev yapan personelle bayramlaştı.

Vali Enver Ünlü  ve Eşi Hanımefendi Sema Ünlü'den Bayram Ziyaretleri

Sayın Valimiz Enver Ünlü  ve eşi Hanımefendi Sema Ünlü, kurban bayramının birinci günü (31 Temmuz Cuma) Türkiye Harp Malulü  Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Giresun Şubesi'ne, Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklar ve Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'nde tedavi gören vatandaşlar ve görev yapan personelle bayramlaştı.

 

Kurban Bayramı nedeniyle bayramın birinci günü ilk olarak Güre Mevkiindeki Sevgi Evlerini ziyaret ederek çocukların bayramını kutlayan Vali Ünlü ve eşi, çocuklarla bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi. 

 

Ardından Teyyaredüzü Mahallesinde bulunan Türkiye Harp Malulü  Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Giresun Şubesi'ne ziyarette bulunan Vali Ünlü, dernek yöneticileri, şehit yakınları ve gazilerle bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

 

Son olarak Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'ne de ziyarette bulunan Vali Enver Ünlü, hastanenin acil bölümünde tedavi gören vatandaşların bayramını kutlayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane personelinin de bayramını kutlayan Vali Ünlü, bayram gününde özveriyle çalışan personele çalışmalarında başarılar diledi.