DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Gokce Deniz AYKUT
Gokce Deniz AYKUT

İNSAN HER DAİM ANA TEMAM , ÇÜNKÜ EYÜPSULTAN'DA İYİ PARTİ OLGUSUNU BENİMSEMİŞ BİR BAŞKANINIZ VAR

GÖKÇE DENİZ AYKUT KİMDİR ?

Kamuda müdür olan baba ile ev hanımı annenin evladı olarak Ağustos 1984'te Şişli/İstanbul doğumlu , İlkokulu ikametleri olan Feriköyde yakın bir okul olan Kurtuluşta Kuvayi Milliye İlkokulunda tamamlayıp , ortaokulu ise oturdukları Çağlayan Bedaş Lojmanlarına yakın olma sebebiyle Kuştepe Anadolu İlköğretim okulunda tamamlamıştır , liseyi ise ; hazırlık dahil 4 yılda İngilizce ve Fransızca ağırlıklı ,  Beyoğlu Fındıklı Süper Lisesinde tamamlamıştır.Üniversitede şehir dışı Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Bölümü kazandım fakat bu sebeple gitmediğimden öncelikle , Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık İstanbul'da okudum , sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü , İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü , İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları yönetimi tamamladım ve son olarak İstanbul Üniversitei Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi şu anda okumaktayım .

Lisans eğitimlerimi tamamlama aşamasında ; ilk çalışma hayatıma Danışmanlık Firmasında , Süpervisor, kodlama araştırma analiz bölümü , ve son olarak eğitmen olarak köklü firmalara eğitim seminerleri düzenledim bu aşamada da 50ye yakın eğitim aldım bir çoğu da sertifikalıdır. Finansbank Genel Müdürlüğü'nde kurumsal olarak iş hayatım devam etti , ilk iş hayatına atılmam bu şekilde köklü özel bir bankada başlamış olarak ilk sigorta ve geri kazanım bölümlerinde yöneticilik yaptım zaten bu sebeple ikna kabiliyetlerim fazlasıyla gelişti yani aslında her yaşadığınız içinde bulunduğunuz durum size öğreti niiteliğinde bir tecrübedir buna emin olablirsiniz . 

Küçüklüğümden beri araştırma , irdeleme , sonuca ulaşmayı sevdiğim için hep bir hayalim gazeteci olmaktı madem avukat olamadım yine de doğruları ortaya çıkarmam gerekti o yüzden asla yalan söylemem ve yalan söyleyeni de bu sebeple asla sevmem . Çalışma hayatımda özel bankaların genel müdürlüklerinde aynı katta en az 250 kişi ile çalıştığım için bir çok değişik karakterde insanlarla bir arada olduğum için , benim için insanları tanımak inanın hiç de zor değil . Doğru her zaman karakterinde bir insanın yer alabilmeli , liyakatlı , ahlaklı , dürüst insan her zaman idolumdur , çıkarı uğruna bir çok role bürünen karakterleri sevmedim asla , sevemedim .. Hukuk bölümlerinde de ; özel bankaların farklı kuruluşlarında da çalıştım gerek çalışma ortamım gerek muhatap olduğum insanlar yönünden de bir çok değişik karakterde insanla muhatap oldum . Zor durumda olup mahcup olanı da burnu dik duranı ana temasına bakarsanız boş insanla da muhatap oldum , gayet durumu iyi olup karaktersizle de , ya da tamamen egolarına göre ya da kendinde oluşturduğu komplekslerine göre insanla da muhatap oldum ve olmaya da işim gereği de devam ediyorum ama işimi de bu sebeple çok seviyorum , çünkü ; insanlara dokunuyoruz ve bir çoğunun oldukça fazla duasını alıp gönlüne dokunuyoruz . Anladım ki ; ben insan seviyorum , onlarla mücadeleyi , yardımlaşmayı bir dertlerine ortak olmayı seviyorum , bu gerek sosyal , gerek iş hayatımda , gerek özel hayatımda da böyle oldu .

Ben insanların hayatlarına dokunmayı , onların mücadelesine ortak olmayı sevdiğimi anladım . Bu sebeple de kendimi bu yönde gelştirmeye karar verdim ve uyguladım . Bireysel elimden geldiğince yardımlarla başladım , Okurken dahi doğu bölgelerinde kardeşler edindim kendime onlarla görüştüm yazıştım isteklerini yollamaya çalıştım iş hayatımda da bu şekilde devam ettim , sonrasında çevremdekilere yardımlarla başladım , çocuk esirgeme kurumu ve darülacezelerde çok kez bulundum ve hepsi ile göz temasında bulundum bu o kadar önemli ki , çocuklara getirdiğiniz temsili bir oyuncak bile onların dünyası oluyor anlattıkları , yaşadıkları nasıl orada oldukları .. , suçsuzken suçlu gibi görülmeleri hayata 1-0 yenik başlıyorlar fakat isterlerse onlar da bu hayatı yenerler ve çoğuna aşıladım , darülacezelerdeki yaşlılarımızın sabahtan akşama kadar hayat hikayelerini dinledim onlar ne yapmış onlara ne yapılmış çoğunu gözyaşlarıyla çoğunu şaşırarak dinledim , benden süslü teyzeme beni kendisine çok benzetti , Trabzonlu amcama selam olsun ..

Hayatınıza dokunan her insan bir öğreti aslında inanın buna ,keza siz de onlar için öyle , ..mış gibi yapmayı da çoğundan öğrendim , bil ama bilme , gör ama görme , duy ama duyma .. Bunu ideolojiniz haline getirin kazanın , yaşadığımız hayat içerisinde mesela gözü doymayan da oldu , fesat olan da oldu , merhametlisi de var , dindışı işlerle uğraşan da oldu ,iyi kalpliler ve kötü kalpliler de oldu ve bunlar benim daha güçlenip olgunlaşmamı sağladı ama insanları net tanıyorum . Bu sebeple 2005ten beri çalışıyorum birilerine asalak yaşamak , bunun için türlü oyunlar oynamak ve daha da kalitesini düşürenler için diyorum , asla bana göre değil bu sebeple benim ana konum insan , hep insan oldu . ok şey öğrendim insanlardan , tanıdım , bildim .Yardım daha çok yaptım maddi manevi yanlarında oldum tanımadığım insanlardan o kadar çok dua aldım ki , hepsi yolumun açılmasına sebep oldu gurur kaynağım oldu . 

Mesela ben , güçlü bir kadın olduğum için zavallı kadın sevmem , sakın yanlış anlamayın bu ibareden kastım , para uğruna ama kendi emeği olmadan sahip olma hırsı ie her yaanı söyleyip her kötülüğü yapanlar , dindışı hurafelerle uğraşıp evlerinin ücra köşelerinden çeşitli madde çıkanlar , yetersizlik hissi ile doyumsuz olanlar vs vs örnekleri çoğaltabiliriz benim için zavallı kadın bunlardır , şartlar gereği yaşaması gerekenleri yaşayanlar değil asla , bu sebeple yüksek lisanslarımdan birini ; psikoloji üzerine okumayı düşünüyorum , altta yatan çocuklukta ne yaşadıklarını görebilmek adına nedir bu sömürü isteği araştırmak için ya da üstün gösterme hissi ..

Kendimi de geliştirmeyi asla ihmal etmedim bu süreç içerisinde , bir çok kişisel gelişim kitabı ve Allah'ın isimleri esmalar ile kendime yön aradım ve bu yönüde hayatıma dahil ettim bir çok eğitim aldım ve bu eğitimlere dayalı sertifikalarım oldu , bu sebeple dir ki herkesi çözer , algılar ve ona göre davranırım ve bakmışsınız ki , hayatınızın bir köşesinden dahil olarak vazgeçilmezlerinizden olmuşum :)

İnsan kazanmak ve kazandırmak ,misyon ve vizyonlarımın içine aldım her türlü insanı tanıdım , gördüm ve bildim . Bir gün de bahar günü , dahil olduğum Eyüp Sultan Giresunlular Derneği üyesi oldum , iyi ki oldum onlar da ordaki yaşananlar da , hayat merdivenlerinde nasıl çıkacağımın yön olarak belirlenmesine etken oldu . Şu an hayatıma etki eden çok güzel ablalarım abilerim oldu , yine farklı hayatlara hep birlikte dokunduk hep derim ya ; #Bizbirliktegüçlüyüz , tek başına birey olarak yaptığının kat be kat fazlasını ben bu dernek içerisinde yardımlaşma ile öğrendim bu sebeple çok mücadele ettik ama yerleri çok çok büyük bende ve çok değerliler , bu süreçte İstanbul Dernekler Federasyonu ve Türkiye Dernekler Federasyonu'na da dahil olarak yine insanlara dokundum . Siyaseti , analitik ve mantıksal düşünmeyi de ; ekibine dahil olduğum EyüpSultan Giresunlular Derneği'nde öğrendim ,31 yaşında 30lu yaşlar sonrasındaki öğretilerime katkıları oldu ve çok güzel insanlar var ve ben bu dernek içerisinde de siyasi hayatımı , 20 yıldır bulunduğum Eyüp Sultan'da başlattım . Eyüpsultan bölgesine , Yeşilpınar Mahallesinde ikametimle ben de sakini olarak dahil oldum ve bende Yeşilpınar Mahallesinin çoğu Giresunlu olan bir mahalledir önemi büyüktür.,

İyi Parti aileme de 2,5 senedir dahil oldum .Öncesinde İyi Parti İl Başkanlığında Sosyal Politkalarda görev aldım ve yine insanların hayatına nasıl daha ferahlatarak yön veririz bunun çalışmalarını çok değerli Başkanlarımla yaptık .Doktoramı yapmış oldum aslında İl Başkanlığında o kadar değerli insanlarla tanışıp hayatıma yön aldım ki , asla yardım desteklerini unutmam , sonrasında da yine bu komisyondaki Eyüp İlçe olarak dahil olan Başkanlarımla tanıştım ve bir sonraki seçim esnasında kendisinin de ilçesinin refahı için başkan adayı olduğunu öğrendim ve Eyüp İlçeye geldim , Eyüp ilçede de , ikamet ettiğim ilçem için mücadele edecek olmam da bana ayrı bir gurur verdi, Tabiki ilçe dahilinde de , yönetimde de , başkanlarımda da çok insanla tanıştım onları da hayatımın bir köşesine aldım .

İnsan olgusu , araştırılması gereken her geçen gün çok daha farklı bilgiler , bilgi haznenize alacağınız bir olgudur , çünkü sürekli değişik hayatlara dokunup bilgiler alıyorsunuz , Siyasete önce stajı derneklerde yaparak atıldığım için her gelen şeyi büyük bir olgunlukla karşılıyorum . Bir hedefim var evet ,Sayın  Genel Başkanımızın yolunda ve kendisi nasıl insanlara merhametle , sabırla , özveriyle , saygı ve anlayışla dokunuyorsa aynı şekilde dokunarak daha fazla insan kazanmak ve tarafına almak .

Kadın güçlü olmalı , sağlam adımlarla basmalı ve tek olduğunu her daim bilmeli , yol göstermeli , dirayetli ve sabırlı olmalı , ben İyi Partide çok çok güçlü kadınlar tanıdım ve bu sebeple bu aileye dahil olmaktan da çok memnunum ve gururluyum . 

İyi Parti ailesinde insan olgumu daha da şekillendirdim ve onları nasıl daha İYİ hale getirebiliriz nasıl hayatlarına dokunup neresinden tutabilirizi görmüş oldum .Öğreneceğim çok şey var , ve ben bu gelişime ve değişime açığım .

Giresunlu olarak da ; Giresun ve Giresunluların fazlasıyla ikamet ettiği Eyüp Sultanı nasıl daha İYİ hale getirebilirim oldu amacım ve mücadelem , beni ilçe içinde tanıyanlar da verdiğim mücadeleyi ve dayatmalarımı çok çok iyi bilir . Ben Giresunumun , halkının , hemşerilerimin sorunlarını da şu anda ayrı bir kulvarda araştırıyorum tabiki sonuca vardığımda bu da ortaya çıkacak ve değineceğim sorunlarımız ve çözümlerimize ,EyüpSultanımızda ve Giresunumuzda çok hayata dokunmalıyız , çok çağdaş insan tanımı onların ne istediğini bilmeli ve isteklerine ihtiyaçlarınagöre hareket etmeliyiz. Mental yorgunlukları yaşamadan maddi olguları bir kenara bırakarak maneviyatı hissetmeli ve dokunmalıyız .İtibar sahibi bireyler haline gelmeliyiz ne durumda olursak olalım doğruyu ana temamız haline getirmeliyiz çünkü bizler EyüpSultanı ferahlaştırmak ,için buradayız bu sebeple ilçemde STK İlişkileri Başkanı olarak da ; toplumsal halde memleketlerinin maneviyatına değer veren hemşeri dernekleri , kitlelere hitap eden odalar , ve çok daha fazlası ... Çok daha fazla İNSAN tanımak ana temam , ve ben Eyüpsultanda da , Giresunlularda da elimden geleni yapacağıma da söz veriyorum çünkü tek olgumuz ; #Bizbirliktegüçlüyüz #BirlikteçokdahaİYİyiz #ÇokdahaİYİolcağız 

 

Velhasıl kelam ..Konuyu çok daha fazla uzatmadan başlıklar ve temalar halinde değinerek ; ilerleyen zamanlarda genel olarak anlatımımda ; kişisel ve kurumsal olgularımın içinde , bireysel olarak da dokunacağım sizlere nasıl faydalı olurum bunun araştırması dahilinde , hemşerilerimin sorunlarını hangi yönden  masaya yatırırsam faydalı olurum , Eyüpsultanlı komşularıma nasıl dokunabilirim , nasıl birlikte hareket edebiliriz , derneklerde eksik olanlar ve bizim neleri tamamlayacağımız , kadın ve çocukların itibarları ve dernekçilik hayatınızda doğru insanlarla adım attığınızda bize katkıları ..vsvs , bir çok konuyla yanınızda ,telefonlarınızda ,hafızalarınızda olacağım , ki birçok başlık da değinmemi isterseniz tavsiye olarak iletebiirsiniz , sağlıcakla , sağlıklı kalın lütfen , sizi seviyorum :)

NELER SÖYLENDİ?
@
Gokce Deniz AYKUT

Gokce Deniz AYKUT

DİĞER YAZILARI İNSAN HER DAİM ANA TEMAM , ÇÜNKÜ EYÜPSULTAN'DA İYİ PARTİ OLGUSUNU BENİMSEMİŞ BİR BAŞKANINIZ VAR 29-05-2021 12:44 İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI İL STK YÖNETİMİNDE BİR HEMŞERİMİZ VAR ..!! 28-05-2021 22:41 BİLİNCİN YÜKSELİRSE 05-05-2021 20:51 Covid-19'u Sevgide Kalarak Atlatın 18-04-2021 21:39 Ekmeği Paylaşmak 16-04-2021 01:11 Günlük Hayatta Uygulanan Zikirlerimiz 15-04-2021 01:33 Hoşgeldin Ramazan 13-04-2021 15:18 KENDİNİ KADERE BIRAKAMAZSIN 08-04-2021 23:45 Kaderimize Güzellikler Yaz Allah'ım .. 04-04-2021 12:31 'Ben sana Küsmedim Senden Vazgeçtim ..' Mart Sonu Dolunayı 29-03-2021 01:06 Kendine Gel..! 22-03-2021 21:46 Balık Burcunda Yeni Ay 12-03-2021 16:38 Başak Burcunda Dolunay 27-02-2021 21:29 ÜÇ AYLARIN HAYR'INDAN YARARLANABİLMEK 13-02-2021 12:40 EYÜPSULTAN'DA GİRESUNLULAR 11-02-2021 15:53 Yeni Ay Oğlak'ta 12-01-2021 09:34 THETA HİS YÜKLEMESİ 10-12-2020 22:49 AY ASLAN BURCUNUN ETKİSİNDEYSE,LİDERSİNİZ ŞU SIRALAR.. 09-12-2020 20:40 30 Kasım'da Ay Tutulması Sürprizi 28-11-2020 14:48 Çevremizdeki Herseyin Sebebiysek Aynayı Kendimize Tutmusuzdur. 09-11-2020 10:53 YENİ BAŞLANGIÇLARA MERHABA 03-10-2020 23:34 HAYATIMA MUCİZELERİ NASIL ÇEKEBİLİRİM..? 18-09-2020 00:28 BAŞAK BURCUNDA YENİ AY 17-09-2020 11:39 İNSANİ NEFS 16-09-2020 02:09 SU FELSEFESİ 13-09-2020 21:07 ELE AVUCA SIĞMAZ MARS RETROSUNA HAZIRLIKLI OLUN 09-09-2020 09:33 NASUH TÖVBESİ 08-09-2020 23:51 BURÇLAR VE TAŞLARI 05-09-2020 22:21 NURTOPU GİBİ BİR DOLUNAYA DAHA HAZIRLIKLI OLUN 02-09-2020 00:22 İBN-İ SİNA'DAN SAĞLIK ÖĞÜTLERİ 01-09-2020 10:02 BEN OLABİLMEK, DEĞERLİ HİSSETTİRİR .. 30-08-2020 01:30 AY TÜM GÜN OĞLAK BURCUNDA 29-08-2020 01:27 Yeni Ay Döngüsünde bu hafta burçlardaki durum ve haftalık okunması gereken olumlamalar; 23-08-2020 03:10 TÜM BURÇLARIN YENİ AY DÖNGÜSÜNDE ATALARDAN GELEN OLUMSUZ BAĞLARDAN ARINDIRILMASI 20-08-2020 00:13 ASLAN BURCUNDA YENİ AY 19-08-2020 14:24 30-07-2020 22:44
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Spor Toto 1. LigOP
 • 1Adana Demirspor3470
 • 2Giresunspor3470
 • 3Samsunspor3470
 • 4İstanbulspor3464
 • 5Altay3463
 • 6Altınordu3460
 • 7Ankara Keçiörengücü3458
 • 8Ümraniyespor3451
 • 9Tuzlaspor3447
 • 10Bursaspor3446
 • 11Bandırmaspor3442
 • 12Boluspor3442
 • 13Balıkesirspor3435
 • 14Adanaspor3434
 • 15Menemenspor3434
 • 16Akhisarspor3430
 • 17Ankaraspor3426
 • 18Eskişehirspor348
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA